Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

S/S

Vəzifəsi

İşçinin soyadı, adı, atasının adı

İş telefonu

Rəhbərlik

1

İcra Hakimiyyətinin Başçısı

Bağırov Nahid Rza oğlu

 

2

Başçının birinci müavini

Süleymanov Mahmud Məhəmmədəli oğlu

5-50-55

3

Başçının müavini — Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin müdiri

 

5-10-24

4

Başçının müavini — İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri

Əhmədova Sevil Kazım qızı

5-50-50

5

Sektor müdiri — baş mühasib

Salihov Vüsal Bəxtiyar oğlu

5-35-25

6

Başçının köməkçisi

Rəhimova Səadət Hüseyinağa qızı

5-55-55 

5-43-79

7

Böyük məsləhətçi — Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın məsul katibi

Rəhimova Göyçək Aydın qızı

 

8

Aparıcı məsləhətçi — Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın uşaqlarla iş üzrə məsləhətçi-psixoloqu

Xələfov Bəhruz Xatir oğlu

 

9

Baş mütəxəssis

Əhmədova Nigar Vüqar qızı

 

İnformasiya təminatı və təhlil sektoru

10

Sektor müdiri

 

5-35-60

11

Aparıcı məsləhətçi

Zeynalov Mehman Qəhrəman oğlu

5-12-95

Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi

12

Şöbə müdiri

Kərimov Namiq Hafiz oğlu

5-35-36

13

Baş məsləhətçi

Mənafov Ehtiram Hamlet oğlu

 

14

Böyük məsləhətçi

Abdurəhimov Nemət Təvəkkül oğlu

 

Hüquq şöbəsi

15

Şöbə müdiri

Abbasova Pakizə Nəsrəddin qızı

5-40-21

16

Məsləhətçi

Rəhimov Rasim Tahir oğlu

 

İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi

17

Şöbə müdirinin müavini- dini qurumlarla işin təşkilatçısı

Teymurov Nəsimi Fərhad oğlu

 

18

Baş məsləhətçi

Mirzəliyeva Gülnarə Elşad qızı

 

19

Baş məsləhətçi

Baxışova Gülər Müseyib qızı

 

20

Baş məsləhətçi

Faxtiyev İsmayıl Əliyar oğlu

 

Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsi

21

Şöbə müdirinin müavini

Hüseynov Şahin Şahalı oğlu

5-58-58 

22

Baş məsləhətçi

Həsənov Ariz Natiq oğlu

5-54-29

23

Baş məsləhətçi

Həsənov Həsən İnqilab oğlu

 

24

Baş məsləhətçi

Abdullayev Qiyas İlyas oğlu

 

25

Aparıcı məsləhətçi

 

 

Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsi

26

Şöbə müdiri

 

5-12-82 

27

Böyük məsləhətçi

Səlimov Əfqan Firudin oğlu

 

Memarlıq və tikinti şöbəsi

28

Şöbə müdiri 

Abdullayev Vüsal Həsənağa oğlu

5-69-77

29

Böyük məsləhətçi (mühəndis)

Güləliyev Elşən Firidun oğlu

 

30

Aparıcı məsləhətçi (mühəndis)

İsmayılov Emin İmran oğlu

 

Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi

31

Şöbə müdiri

Səfərov Nazim Səmid oğlu

5-55-97

32

Məsləhətçi (kadrlar üzrə işin aparıcısı)

Məlikzadə Əsmər Əziz qızı

 

33

Məsləhətçi

Eminova Maya Fazil qızı

 

34

Məsləhətçi

Qəniyev Şahin Xalid oğlu

 

 

 

 

 

 

Keçidlər