Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Nümayəndəliklər, bələdiyyələr


İsmayıllı rayon İcra Hakimiyyəti Başçısının İƏD üzrə nümayəndələri haqqında

M Ə L U M A T

 

Vəzifəsi

Soyadı, adı, atasının adı

Əlaqə telefonu

İsmayıllı şəhər İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Süleymanov Əlişir Muxibbi oğlu

5-10-60

2

Müavin

Məmmədov Anar Vidadi oğlu

5-53-63

3

Mühasib

Şəfaqətov Nəsib Gülməmməd oğlu

5-54-33

4

Mühəndis

Həsənli Samin Əlövsət oğlu

5-35-89

Lahıc qəsəbə İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Əlizadə Əli Yusif oğlu

77-3-33

2

Müavin

Güliyeva Ayşən Əfqan qızı

77-5-60

3

Mühasib

Balayev Arif Ənvər oğlu

//---//

Basqal qəsəbə İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Əsədov Novruz Yunis oğlu

76-2-39

2

Müavin

Mustafayev Fəyyaz Tələt oğlu

//---//

3

Mühasib

Pənahov Söybət Söyqi oğlu

//---//

İvanovka İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Prokofyev İvan Pavloviç

94-2-31

2

Müavin

Radayeva Olqa Timofeyevna

94-4-70

3

Mühasib

Yadıgin Nikolay Novoseltsev

//---//

Qalagah İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Ələkbərov Ələddin Məhərrəm oğlu

71-2-25

2

Müavin

Nəsibov İsmayıl Kamil oğlu

//---//

3

Mühasib

Yəhyayeva Kəmalə Salman qızı

//---//

Hacıhətəmli İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Ağakişiyev Nazim Qədim oölu

43-2-97

2

Müavin

Dadaşov Ramiz Yelmar oğlu

//---//

3

Mühasib

Abdullayev Mövlam Nəsir oğlu

//---//

Ruşan İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Səfixanov Elşad Həşim oğlu

78-2-22

2

Müavin

Qasımov Xətai Seyfəli oğlu

//---//

3

Mühasib

Gidayev Nurəddin İsa oğlu

//---//

Qalınçaq İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

 

93-2-70

2

Müavin

İsgəndərov Asif  İsgəndər oğlu

//---//

3

Mühasib

Musayev Asəf  Dursun oğlu

//---//

Kürdmaşı İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Ağayev Saleh  Əvəz oğlu

95-2-23

2

Müavin

Osmanova Aynur Nizami qızı

//---//

3

Mühasib

Əliyev Elay Əfqan oğlu

//---//

Kəlbənd İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Mirzəxanov Paşa Ağakərim oğlu

75-2-32

2

Müavin

Əliyev Qeray Kamran oğlu

//---//

3

Mühasib

Hüseynov Fərhad Nadir oğlu

//---//

Qurbanəfəndi İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Səmədov Rüstəm Ağabala oğlu

33-2-09

2

Müavin

Səfərov Ceyhun Ramiz oğlu

//---//

3

Mühasib

Qarayev Fərhad Vaqif oğlu

//---//

Qalacıq İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Eminov Təbriz İsmayıl oğlu

98-2-36

2

Müavin

Cavadov Ziya Nuralı oğlu

//---//

3

Mühasib

Şirinov Sübhan Hətəm oğlu

//---//

Diyallı İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Məmmədov Rəfael Hacıbala oğlu

99-2-45

2

Müavin

Həsənov Habil Saleh oğlu

//---//

3

Mühasib

Əliyev Tərlan Elman oğlu

//---//

Təzəkənd İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Kərimov Feyruz Ağakərim oğlu

72-2-19

2

Müavin

Pirizadə İlham Oktay oğlu

//---//

3

Mühasib

Abdullayeva Xoşqədəm Rəfayil qızı

//---//

Qoşakənd İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

 

79-2-30

2

Müavin

Calalov Nadir Calad oğlu

//---//

3

Mühasib

Hüseynov Qismət Ağa oğlu

//---//

Tircan İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Əhmədov Əhməd  Məhyəddin oğlu

44-2-25

2

Müavin

Əlizadə Elnarə Elyaz qızı

//---//

3

Mühasib

Bədəlov Anar İlham oğlu

//---//

Keyvəndi İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Zalov Murad  Sadıq oğlu

41-2-35

2

Müavin

Şıxıyev Abbas Şıxı oğlu

//---//

3

Mühasib

Balayev Elçin Aslan oğlu

//---//

Tağlabiyan İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Salmanov Xəyal Məzahir oğlu

4-91-64

2

Müavin

Canıyev Yaqub Nizami oğlu

//---//

3

Mühasib

Əlizadə Təbriz Oktay oğlu

//---//

Talıstan İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

 

91-3-16

2

Müavin

Rüstəmov Aslan Qurban oğlu

//---//

3

Mühasib

Qubatov  Azad Qürbət oğlu

//---//

Cülyan İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Hüseynov Tahir  Tapdıq oğlu

96-1-09

2

Müavin

Qafarov Asif Şahalı oğlu

//---//

3

Mühasib

Həsənov Saleh Bəxtiyar oğlu

//---//

Mollaisaqlı İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Həşimov Həşim  Salman oğlu

32-3-24

2

Müavin

Kərimov Kamal bəşir oğlu

//---//

3

Mühasib

Bağıyev Cəlil Ağasəf oğlu

//---//

Aşıqbayramlı İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Nuhov Mənsur Ağa oğlu

34-3-32

2

Müavin

İbrahimov Yaqub Dadaş oğlu

//---//

3

Mühasib

Mirzəyev Savalan Mahir oğlu

//---//

Topçu İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Şirəliyeva Gülzar İbrahim qızı

90-3-22

2

Müavin

Seyidov Heydər Hacıağa oğlu

//---//

3

Mühasib

Məmmədov Ramil Azər oğlu

//---//

Müdrü İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Mustafayev Vüqar Qasım oğlu

4-90-52

2

Müavin

Hacıyev Araz Arif oğlu

//---//

3

Mühasib

Ələsgərov Rövşən Qurbanəli oğlu

//---//

Həftəsov İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

 

4-90-12

2

Müavin

Manflı Tehran Şeyda oğlu

//---//

3

Mühasib

Babayev Mehman Məhəmməd oğlu

//---//

Əhən İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Bəşirov Vüqar Əlvan oğlu

77-1-02

2

Müavin

Qardaşov Tale Mirzağa oğlu

//---//

3

Mühasib

Babayeva Sahilə Ağasəf  qızı

//---//

Sulut İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Nəsirov Rafiq Rizvan oğlu

4-90-17

2

Müavin

Əhmədov Amən Mübariz oğlu

//---//

3

Mühasib

Salehov Vidadi Həsən oğlu

//---//

Xankəndi İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Tağıyev Hamlet Arif oğlu

76-3-62

2

Müavin

Tapdıqov Faiq Kamran oğlu

//---//

3

Mühasib

Qafarlı Murad Asif oğlu

//---//

Gəraybəyli İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Babayev Rüstəm Ağamurad oğlu

31-3-88

2

Müavin

Əliyev Sevral Nərman oğlu

//---//

3

Mühasib

Səfərova Fatma Fazil qızı

//---//

Sumağallı İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Xəlilov Vidadi Kərəm oğlu

70-3-88

2

Müavin

Salahov İlkin Rza oğlu

//---//

3

Mühasib

Qaflanov Səfər Ağamurad oğlu

//---//

Zərnava İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

 

74-3-88

2

Müavin

Aslanov Namiq Məhəmməd oğlu

//---//

3

Mühasib

Musayev Rəşad Rəşid oğlu

//---//

Soltankənd İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Musayev Şahin  İsmayıl oğlu

71-1-74

2

Müavin

Qasımov Zabil Hilal oğlu

//---//

3

Mühasib

Soltanov Elçin Vidadi oğlu 

//---//

Qubaxəlilli İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Calalov Yaşar  Yusif oğlu

74-3-35

2

Müavin

Bəşirov Tofiq Buludxan oğlu

//---//

3

Mühasib

Hüseynov Elçin Maksim oğlu

//---//

Quşencə İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Şirəliyev Yaşar Əhmədsoltan oğlu

92-2-23

2

Müavin

Məmmədov Qamət  Bəhram oğlu 

//---//

3

Mühasib

Mirzəliyev Ayaz Eyvaz oğlu

//---//

Bizlan İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Əmrahiyev Şahbəndər Süleyman oğlu

76-4-95

2

Müavin

Məlikov Səhrab Qarakişi oğlu

//---//

3

Mühasib

Əhmədov Fərid Nizami oğlu

//---//

İstisu İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Babayev Vicad Rəcəb oğlu

98-4-03

2

Müavin

Mahmudov Elburus Ağalar oğlu

//---//

3

Mühasib

Fatalıyev Rəşid Ziyad oğlu

//---//

Xanagah İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

 

73-2-88

2

Müavin

Əsgərov Rövşən Ağalı oğlu

//---//

3

Mühasib

Poladzadə İslam Əllam oğlu

//---//

 

 

İsmayıllı rayon Bələdiyyələri haqqında

M Ə L U M A T

 

 

Sıra sayı

Bələdiyyənin adı

Soyadı, adı, atasının adı

Telefon nömrələri

İş, ev

Mobil

1.

İsmayıllı şəhər

Ağayev Pərviz Əlövsət oğlu

28-5-36-89

050-201-22-39

2.

Aşıqbayramlı

Əliyev Kamran Tofiq oğlu

28-34-2-42

050-550-54-20

3.

Basqal

Piriyeva Rayihə Yavər qızı           28-76-2-39 050-319-10-67

4.

Burovdal

Ağayev Ağami Örənnik oğlu

28-5-45-17

050-614-76-23

5.

Cülyan

Musayeva Aynurə Şükür qızı

-

055-778-37-64

6.

Cülyan-Müdrü

Bağıyeva Zenfira İsmi qızı

-

050-645-04-03

7.

Diyallı

Surxayev Cahangir Məhyəddin oğlu

-

055-301-33-43

8.

Əhən

Cəbiyev Bəxtiyar Qorxmaz oğlu

-

051-3961-36-30

9.

Gəraybəyli

Əliyev Nəriman Lütü oğlu

28-31-3-88

050-547-57-27

10.

Hacıhətəmli

Şirəliyev Talıb Şahalı oğlu

28-43-2-97

051-353-90-00

11.

İvanovka

Radayev Oleq İvanoviç

28-94-2-66

051-830-48-70

12.

Keyvəndi

Dəmirov Akif Balaməmməd oğlu

-

050-390-60-06

13.

Kəlbənd

Cəbiyev Famil Şaməmməd oğlu

-

051-552-29-07

14.

Kürdmaşı

İsmayılova Tünzalə Sarı qızı

28-95-1-60

070-729-35-26

15.

Qalacıq

Şalbuzova Zöhrə Ələsgər qızı

28-98-2-89

050-461-16-88

16.

Qalagah

Mamedov Valeh Saleh oğlu

28-71-3-47

050-460-42-87

17.

Qalınçaq

Seyidli Elvin Xalid oğlu

28-93-2-15

050-257-58-91

18.

Qoşakənd

Əsfəndiyev Yusif Lətifşa oğlu

28-79-2-30

050-357-47-70

19.

Qubaxəlilli

Mirzəxanov Mirzəağa Ağakərim oğlu

28-74-2-25

050-974-37-57

20.

Qurbanəfəndi

Ələsgərov Roman İslam oğlu

28-33-2-87

051-536-92-77

21.

Quşencə

Həmidli Aqşin Vüqar oğlu

 

055-470-93-53

22.

Lahıc

Ağayeva Ülviyyə Malik qızı

28-77-5-60

050-668-92-58

23.

Mollaisaqlı

Babayev Rövşən Baba oğlu

28-32-2-22

050-442-68-32

24.

Ruşan

Xıdırov Şəmistan Xasay oğlu

28-78-2-22

050-303-41-41

25.

Soltankənd

Ələkbərov Niyazi Zamir oğlu

28-71-3-03

050-671-80-73

26.

Sulut

Nurməmmədov Elçin Asim oğlu

-

055-554-84-51

27.

Sumağallı

Mirzəyev Teymur Qəhrəman oğlu

 

050-523-90-11

28.

Tağlabiyan

Salmanov Nemət Məzahir oğlu

 

055-457-00-40

29.

Talıstan

Məhərrəmov Şaiq Şükür oğlu

28-91-4-95

055-702-84-82

30.

Təzəkənd

Ağayeva Şəhla Mütarıf qızı

28-72-2-19

055-700-10-95

31.

Tircan

Əlizadə Rüfət Zahid oğlu

28-44-2-25

070-421-56-78

32.

Topçu

Seyidov Orxan Heydər oğlu

28-90-3-06

070-325-49-58

33.

Zeyvə

Baxışova Ziba Əvəz qızı

 

050-374-67-84

34

Zərnava

Məhərrəmova Afaq Əlsuvar qızı

-

055-495-73-25

 

Keçidlər